Aktuality a sezónní nabídka

V této rubrice Vám budeme přinášet aktuální informace z naší prodejny a informovat Vás o naší aktuální sezónní nabídce


VYJÍMKA ZE ZÁKAZU PRODEJE

27. prosince 2020

MÁME VYJÍMKU ZE ZÁKAZU PRODEJE

Rádi oznamujeme, že dnešní den byly na stránkách vlády České republiky upřesněny vyjímky ze zákazu maloobchodního prodeje a zákaz se naší prodejny netýká. Podle původního plánu tak otevíráme 4. ledna 2021 a těšíme se na Vaší návštěvu.

NOVÁ SEMENA

prosinec 2020

Semena pro jarní sezónu

S každoroční pravidelností pro Vás připravujeme tu nejširší nabídku semen od českých firem. Snažíme se využít nejen informace o nabízených odrůdách od šlechtitelů, ale především vlastní pěstitelské zkušenosti tak, aby Vám osiva od nás dělala co největší radost.

Navštivte nás, rádi Vás uvidíme, začátečníkům poradíme.

PF

19. prosince 2020

Děkujeme všem našim zákazníkům za jejich podporu v současné složité situaci a pochopení pro opatření směřující k omezení šíření koronaviru.

Velice si ceníme vaší dosavadní příz, přejeme klidné prožití vánočních svátků, hodně zdraví a mnoho pěstitelských úspěchů v novém roce.

DOČASNÉ OMEZENÍ PROVOZU

14. prosince 2020

Vážení zákazníci, upozorňujeme na pravidelné uzavření provozovny v průběhu vánočních svátků.

Naše prodejna bude naposledy otevřena v pátek 18. prosince a znovu otevřeme až po novém roce, a to 4. ledna 2021.

Nebudeme však jen vánočně lenošit, a intenzivně pro Vás připravujeme novou nabídku osiv pro jarní sezónu tak, abychom tradičně co nejdříve v novém roce byli schopni předvést co nejširší sortiment semen zeleniny, květin a ostatních zahrádkářských potřeb.